Zarządzanie

Motyw przewodni tej ścieżki to sprawne zarządzanie w dobie zmiany pokoleniowej. Nowe pokolenie wchodzące na rynek pracy i już będące na nim wymusza zmianę we wszystkich aspektach działania firm, w których pracują. Wymaga one transparencji, elastyczności, zaufania, oparcia o wartości, poczucia wpływu, bezpośredniości, komfortu, spokoju etc.

Za tym wszystkim próbują nadążyć firmy na całym świecie, szukając nowych modeli w obszarze budowy firm (flat management, lean management, turkusowe organizacje), w obszarze leadershipu, w obszarze narzędzi i w obszarze komunikacji, tak by mogły nadal skutecznie działać, docierając do swoich pracowników i nowych odbiorców.

W ramach tej ścieżki przejdziemy kolejno przez poszczególne elementy tej zmiany, pokazując na dobrych przykładach, jak można ją implementować, skutecznie pracując z nowymi pracownikami, odpowiadając ich potrzebom i wykorzystując ich (nowe) talenty i możliwości.

Za poziom i tematykę wykładów odpowiadają Beata Mosór-Szyszka i Joanna Ostafin z Project:People.

Czego się nauczysz?

 • skutecznego zarządzania zespołem
 • zasad budowy organizacji flat i no management
 • korzyści, sposobów adaptacji i zasad dostosowania się do turkusowej rewolucji
 • zarządzania projektem w sprawny i zwinny sposób
 • optymalizacji pracy zespołu oraz oszczędności czasu
 • sposobów na zwiększenie produktywności zespołu
 • budowy postaw liderskich w swojej firmie lub zespole


Dla kogo?

 • właścicieli firm
 • managerów działów
 • osób odpowiedzialnych za budowanie i zarządzanie zespołem
 • project managerówBeata Mosór-Szyszka
Opiekun ścieżki Zarządzanie

Współzałożycielka i CEO w Project: People - strategicznej agencji specjalizującej się w metodach lean. Firma nie ma oferty - pracuje bezpośrednio na potrzebie/problemie, rozwiązując kluczowe trudności i wspierając realizację najważniejszych celów biznesowych klientów, by usprawnić działanie ich firm / projektów / marek. Beata jest autorką metody tworzenia kampanii marketingowych - Lean Marketing Sprint oraz narzędzia do pracy na wartościach - Values Poker. Jest również mentorem Google LaunchPad w obszarach Marketing i Produkt.Joanna Ostafin
Opiekun ścieżki Zarządzanie

Lead UX designer & Co-founder Project: People. Na co dzień zajmuje się projektowaniem strategii UX oraz... niezgadzaniem się ze swoimi klientami - Joanna zajmuje się wsparciem w zakresie weryfikowania pomysłów i modeli biznesowych, wierząc, że wszystkie powinniśmy opierać na realnych problemach i potrzebach odbiorców. Szczerze zakochana w podejściu Lean (Lean Startup & Lean UX rządzą!) oraz warsztatach - wierzy w kolektywne budowanie projektów, rozwiązywanie problemów czy generowanie pomysłów. Współzałożycielka Project: People i Krakowskiej Inicjatywy Designerskiej.