Sprzedaż

Sprzedaż B2B to dziś znacznie więcej niż relacje - bazując na swoich wieloletnich doświadczeniach stawiam (odważną!) tezę, że sprzedaż relacyjna dziś już nie działa tak jak działała chociażby jeszcze 10 lat temu. Co więcej, efekty sprzedaży relacyjnej nie są dziś satysfakcjonujące dla tych, którzy oczekują szybkiego rozwoju swoich biznesów, działając na wyjątkowo konkurencyjnym rynku. W erze sprzedaży relacyjnej, "relacja" pozwalała bardzo często na eliminowanie problemu "zbyt wysokiej ceny" - dziś nie jest to już wystarczające.

Czy zatem jest alternatywa dla sprzedaży relacyjnej w B2B?

  • Jak to wygląda w praktyce?
  • Jak łączyć w codziennej pracy sprzedawcy skuteczne i sprawdzone metodyki?
  • Jakie znaczenie ma „mindset” sprzedawcy?
  • Co wyróżnia wybitnych sprzedawców?
  • Jak eliminując niewiele można zyskać bardzo wiele?
  • Co oznacza dla rozwoju biznesu dobra strategia sprzedaży?
  • Jak w codziennej sprzedażowej "bieżączce" pracować skutecznie i efektywnie?

Tego wszystkiego (oraz jeszcze więcej) dowiesz się będąc z nami na ścieżce Sprzedażowej podczas Bitspiration 2018! Let's get things done!

Za poziom merytoryczny wykładów odpowiada Robert Lipiński z BGE Consulting | spinme.io | Eventory.cc .
Robert Lipiński
Opiekun ścieżki Sprzedaż

Twórca i właściciel firmy konsultingowej BGE Consulting, właściciel i CEO w Spinminutes sp. z o.o., pomysłodawca i twórca aplikacji spinme.io, Partner i CCO w Eventory.cc, doświadczony menadżer specjalizujący się w budowaniu oraz realizacji strategii rozwoju biznesu i sprzedaży. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim.

Doświadczenie w zarządzaniu – ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania rozwojem biznesu w modelu B2B. Doświadczenie zawodowe zdobywał, współpracując z kilkoma największymi na rynku firmami z sektora IT m.in. Software AG, Asseco Poland, HP. Odpowiadał za sprzedaż rozwiązań dla wielu wiodących firm z branży finansowej m.in. PZU, ING, MetLife Amplico, Prudential, Alior Bank, Credit Agricole. Wprowadzał na rynek polski kilka nowych produktów technologicznych. Budował strategie sprzedaży i rozwoju biznesu dla wielu funkcjonujących na rynku polskim produktów i usług. Doświadczony negocjator. Mentor w zakresie budowania skutecznej sprzedaży B2B.

Specjalizuje się w zakresie analizy i optymalizacji procesów biznesowych (Business Development, New Business), budowania oraz rozwoju działów sprzedaży, przygotowywania strategii biznesowych B2B, zarządzania działami sprzedaży, wprowadzania na polski rynek nowych produktów i usług B2B, szkolenia i coachingu z zakresu technik sprzedaży.

Realizował projekty optymalizacyjne dla wielu firm z sektora enterprise oraz MŚP. Obecnie pełni role doradcy zarządu w kilku firmach z segmentu MŚP.